Světlo MAX1 Fighter 3x LED

Popis produktu

Vysoce výkonné světlo MAX1 Fighter 1600Lm
PRO CYKLISTY A DALŠÍ OUTDOOROVÉ NOČNÍ AKTIVITY.
3 výkonné LED T6 CREE LED 1600 lumenů (životnost LED min. 10 000hod.)
Tři režimy výkonu:
- Vysoká intenzita svícení: 1600 Lm, výdrž až 2 hod.
- Standartní intenzita svícení: 900 Lm, výdrž až 6 hod.
- Blikání: 900 Lm, výdrž až 10 hod.
Způsob použití:
Světlo je lze montovat na řídítka jízdního kola jako běžné světlo (držák je součástí balení), pomocí pružných gumových pásků lze použít jako čelovou lampu nebo připevnit na přilbu. Sada obsahuje akumulátor ze čtyř vysokokapacitní dobíjecí Li-ion baterií 18650. Kapacita akumulátoru je: 4400 mAh - maximální napětí: 4.2 V.
Nabíjení:
baterie jsou moderní 4 ks článků 18650 lithium-iontové (Li-ion), jsou to bezpaměťové baterie, které můžete dobíjet v jakémkoliv stavu vybití baterie bez zásadních důsledků na životnost a výkon baterie. Všechny články jsou spojeny paraelně, to znamená že akumulátor má při plném nabití hodnotu 4.2 V. Při maximálním vybití baterie do maximálního nabití je doporučená doba nabíjení 8 hodin. Pro maximální využívání baterií je doporučeno (takzvaně naformátovat baterii). Při prvním použití světlo dobít na maximum a nechat svítit v režimu Standartní intenzita do úplného vybití a poté cca do 1 hodiny opět nabít na plnou kapacitu. Toto opakovat 3 x. Při 3-tím svícení již bude světlo svítit cca o 15% déle než nové (není nutné, pokud světlo budete ihned pravidelně používat). Zásadně používejte nabíječku dodávanou se světlem, jakékoliv jiné nabíječky mohou baterie přebít a tím nenávratně poškodit nebo budou nabíjet větším proudem, než je doporučeno a to také vede ke snížení životnosti a výdrže. Další zásada je, pokud světlo delší dobu nepoužívám: neskladovat baterie vybité!!! Minimálně nechat na nabíječce 2 hodiny. To platí také, pokud baterii úplně vybijete, pokud možno, co nejdříve nabít částečně nebo maximum.
Světlo má integrovanou LED diodu ve vypínači, která signalizuje nabití baterie. Pokud je dostatečně nabitá, svítí zeleně, pokud zbývá cca 20% kapacity rozsvítí se červeně.
Upozornění:
Nezapomeňte, že při používání světla na vysokou intenzitu se uvolňuje mnoho velké množství tepla a hliníková lampa při nedostatečném chlazení se zahřívá na více jak 90 °C - může dojít k popálení, v extrémním případě např. při přikrytí světla by mohlo dojít i ke vznícení nebo deformaci předmětu, kterým bylo světlo přikryto.

1 490,00 Kč